Sprzedaż - Apartament 174 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41399 photo 1
Property 41399 photo 2
Property 41399 photo 3
  • Kod obiektowy 41399
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 174 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Kod obiektowy 41461
  • Metry kw. 223 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
850 000 € 8947 €/m²
  • Kod obiektowy 41552
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Kod obiektowy 41625
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
565 000 € 5231 €/m²
  • Kod obiektowy 41661
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
940 000 € 5280 €/m²
  • Kod obiektowy 41662
  • Metry kw. 178 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Kod obiektowy 41663
  • Metry kw. 219 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Kod obiektowy 41664
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera