Sprzedaż - Apartament 174 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41402 photo 1
Property 41402 photo 2
Property 41402 photo 3
  • Kod obiektowy 41402
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 174 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 650 000 € 15868 €/m²
  • Kod obiektowy 41340
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 240 000 € 16231 €/m²
  • Kod obiektowy 41341
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Kod obiektowy 41342
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Kod obiektowy 41343
  • Metry kw. 174 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Kod obiektowy 41344
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 270 000 € 16449 €/m²
  • Kod obiektowy 41345
  • Metry kw. 138 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Kod obiektowy 41346
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Kod obiektowy 41347
  • Metry kw. 174 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Kod obiektowy 41348
  • Metry kw. 87 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Kod obiektowy 41349
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera