Sprzedaż - Apartament 287 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41405 photo 1
Property 41405 photo 2
Property 41405 photo 3
  • Kod obiektowy 41405
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 287 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
770 000 € 3793 €/m²
  • Kod obiektowy 40396
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 7333 €/m²
  • Kod obiektowy 40856
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Kod obiektowy 40918
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Kod obiektowy 41253
  • Metry kw. 226 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
840 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 41254
  • Metry kw. 168 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Kod obiektowy 41255
  • Metry kw. 262 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Kod obiektowy 41264
  • Metry kw. 278 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Kod obiektowy 41265
  • Metry kw. 167 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
520 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 41266
  • Metry kw. 88 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Kod obiektowy 41267
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera