Sprzedaż - Apartament 135 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41407 photo 1
Property 41407 photo 2
Property 41407 photo 3
  • Kod obiektowy 41407
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 135 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
852 000 € 8114 €/m²
  • Kod obiektowy 29402
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 3293 €/m²
  • Kod obiektowy 31658
  • Metry kw. 167 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 5925 €/m²
  • Kod obiektowy 31868
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
325 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 31957
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 31958
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
620 000 € 6200 €/m²
  • Kod obiektowy 31988
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
750 000 € 10000 €/m²
  • Kod obiektowy 31993
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
650 000 € 7558 €/m²
  • Kod obiektowy 32708
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Kod obiektowy 32903
  • Metry kw. 351 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera