Sprzedaż - Apartament 168 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41413 photo 1
Property 41413 photo 2
Property 41413 photo 3
  • Kod obiektowy 41413
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 168 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
475 000 € 3861 €/m²
  • Kod obiektowy 33353
  • Metry kw. 123 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
480 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 33723
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
580 000 € 6304 €/m²
  • Kod obiektowy 33758
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Kod obiektowy 33894
  • Metry kw. 168 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Kod obiektowy 33907
  • Metry kw. 315 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
490 000 € 5568 €/m²
  • Kod obiektowy 34202
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Kod obiektowy 34233
  • Metry kw. 301 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera