Sprzedaż - Apartament 136 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41414 photo 1
Property 41414 photo 2
Property 41414 photo 3
  • Kod obiektowy 41414
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 136 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Kod obiektowy 51299
  • Metry kw. 1357 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
9 580 000 € 5512 €/m²
  • Kod obiektowy 51300
  • Metry kw. 1738 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
555 000 € 4703 €/m²
  • Kod obiektowy 51403
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
3 750 000 € 2480 €/m²
  • Kod obiektowy 51496
  • Metry kw. 1512 m²
  • Rooms 18
Sprzedaż
505 000 € 3156 €/m²
  • Kod obiektowy 51520
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
210 000 € 3134 €/m²
  • Kod obiektowy 51524
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
845 000 € 8711 €/m²
  • Kod obiektowy 51526
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Kod obiektowy 51528
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
319 900 € 3231 €/m²
  • Kod obiektowy 51661
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
305 000 € 3674 €/m²
  • Kod obiektowy 51903
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera