Sprzedaż - Apartament 119 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41415 photo 1
Property 41415 photo 2
Property 41415 photo 3
  • Kod obiektowy 41415
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 119 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
445 280 € 4240 €/m²
  • Kod obiektowy 37865
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
750 200 € 3641 €/m²
  • Kod obiektowy 37868
  • Metry kw. 206 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 6779 €/m²
  • Kod obiektowy 37995
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
420 000 € 3559 €/m²
  • Kod obiektowy 38052
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
590 000 € 3710 €/m²
  • Kod obiektowy 38322
  • Metry kw. 159 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 500 € 3575 €/m²
  • Kod obiektowy 38324
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 000 € 5263 €/m²
  • Kod obiektowy 38344
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 4968 €/m²
  • Kod obiektowy 38532
  • Metry kw. 161 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
700 000 € 5035 €/m²
  • Kod obiektowy 38567
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 3910 €/m²
  • Kod obiektowy 38599
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera