Sprzedaż - Apartament 136 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41418 photo 1
Property 41418 photo 2
Property 41418 photo 3
  • Kod obiektowy 41418
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 136 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
875 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 56071
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
374 000 € 3309 €/m²
  • Kod obiektowy 56084
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
252 450 € 3321 €/m²
  • Kod obiektowy 56085
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 2
Wynajem
od 6 250 € /per month 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56111
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
498 780 € 3416 €/m²
  • Kod obiektowy 56121
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
650 250 € 4515 €/m²
  • Kod obiektowy 56122
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Kod obiektowy 56357
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
495 000 € 7734 €/m²
  • Kod obiektowy 56452
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
730 000 € 7525 €/m²
  • Kod obiektowy 56457
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
890 000 € 7235 €/m²
  • Kod obiektowy 56458
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera