Sprzedaż - Apartament 174 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41420 photo 1
Property 41420 photo 2
Property 41420 photo 3
  • Kod obiektowy 41420
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 174 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
399 000 € 2955 €/m²
  • Kod obiektowy 26123
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Kod obiektowy 26180
  • Metry kw. 183 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Kod obiektowy 26181
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
420 000 € 3962 €/m²
  • Kod obiektowy 26356
  • Metry kw. 106 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 26372
  • Metry kw. 132 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
400 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 26477
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
390 000 € 4588 €/m²
  • Kod obiektowy 27292
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
672 500 € 8406 €/m²
  • Kod obiektowy 29388
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera