Sprzedaż - Apartament 174 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41424 photo 1
Property 41424 photo 2
Property 41424 photo 3
  • Kod obiektowy 41424
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 174 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 4642 €/m²
  • Kod obiektowy 46938
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
720 000 € 4556 €/m²
  • Kod obiektowy 46939
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5670 €/m²
  • Kod obiektowy 46944
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod obiektowy 47015
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Kod obiektowy 47028
  • Metry kw. 166 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Kod obiektowy 47030
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Kod obiektowy 47031
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
280 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 47061
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
236 000 € 2712 €/m²
  • Kod obiektowy 48367
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
480 000 € 3636 €/m²
  • Kod obiektowy 48572
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera