Sprzedaż - Apartament 174 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41428 photo 1
Property 41428 photo 2
Property 41428 photo 3
  • Kod obiektowy 41428
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 174 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
547 000 € 3506 €/m²
  • Kod obiektowy 41272
  • Metry kw. 156 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
430 000 € 5972 €/m²
  • Kod obiektowy 41273
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
810 000 € 5259 €/m²
  • Kod obiektowy 41277
  • Metry kw. 154 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
780 000 € 5064 €/m²
  • Kod obiektowy 41278
  • Metry kw. 154 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Kod obiektowy 41283
  • Metry kw. 116 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Kod obiektowy 41285
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Kod obiektowy 41286
  • Metry kw. 306 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 600 000 € 14054 €/m²
  • Kod obiektowy 41288
  • Metry kw. 185 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Kod obiektowy 41292
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 680 000 € 19142 €/m²
  • Kod obiektowy 41293
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera