Sprzedaż - Apartament 136 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41434 photo 1
Property 41434 photo 2
Property 41434 photo 3
  • Kod obiektowy 41434
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 136 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
od 4 500 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 42954
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Wynajem
od 5 500 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 42955
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Kod obiektowy 43628
  • Metry kw. 136 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Kod obiektowy 43651
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
525 000 € 5526 €/m²
  • Kod obiektowy 43705
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
851 000 € 6211 €/m²
  • Kod obiektowy 44118
  • Metry kw. 137 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Rekomendowane Sprzedaż
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Kod obiektowy 44123
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
600 000 € 5084 €/m²
  • Kod obiektowy 44286
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 44287
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 4297 €/m²
  • Kod obiektowy 44293
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera