Sprzedaż - Apartament 168 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41437 photo 1
Property 41437 photo 2
Property 41437 photo 3
  • Kod obiektowy 41437
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 168 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
735 000 € 8546 €/m²
  • Kod obiektowy 42316
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
775 000 € 9011 €/m²
  • Kod obiektowy 42318
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
785 000 € 10466 €/m²
  • Kod obiektowy 42319
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Wynajem
od 5 350 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 42340
  • Metry kw. 183 m²
  • Rooms 4
Wynajem
od 4 250 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 42343
  • Metry kw. 214 m²
  • Rooms 4
Wynajem
od 6 250 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 42362
  • Metry kw. 214 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod obiektowy 42384
  • Metry kw. 97 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 42405
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
890 000 € 2479 €/m²
  • Kod obiektowy 42415
  • Metry kw. 359 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
708 000 €
  • Kod obiektowy 42422
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera