Sprzedaż - Apartament 137 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41442 photo 1
Property 41442 photo 2
Property 41442 photo 3
  • Kod obiektowy 41442
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 137 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 3757 €/m²
  • Kod obiektowy 46029
  • Metry kw. 173 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Kod obiektowy 46074
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
510 000 € 3893 €/m²
  • Kod obiektowy 46087
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
298 000 € 2568 €/m²
  • Kod obiektowy 46089
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 3
Wynajem
od 2 200 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 46126
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Kod obiektowy 46206
  • Metry kw. 141 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
270 000 € 2454 €/m²
  • Kod obiektowy 46298
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
839 000 € 3585 €/m²
  • Kod obiektowy 46304
  • Metry kw. 234 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera