Sprzedaż - Apartament 174 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 41444 photo 1
Property 41444 photo 2
Property 41444 photo 3
  • Kod obiektowy 41444
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 174 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Winda

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 4411 €/m²
  • Kod obiektowy 15956
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
700 000 € 4761 €/m²
  • Kod obiektowy 20272
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 4074 €/m²
  • Kod obiektowy 20274
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod obiektowy 21416
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Kod obiektowy 21437
  • Metry kw. 530 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Kod obiektowy 21439
  • Metry kw. 407 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
658 000 € 6388 €/m²
  • Kod obiektowy 22607
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 22850
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 23042
  • Metry kw. 131 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 23056
  • Metry kw. 187 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera