Sprzedany
Na zapytanie
Property 41497 photo 1
Property 41497 photo 2
Property 41497 photo 3
Property 41497 photo 4
Property 41497 photo 5
Property 41497 photo 6
Property 41497 photo 7
Property 41497 photo 8
Property 41497 photo 9
Property 41497 photo 10
Property 41497 photo 11

Details

  • Rok budowy: 1959
  • Rok remontu: 2019
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 65527
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod obiektowy 65528
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod obiektowy 65529
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Wynajem
od 480 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65554
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod obiektowy 65565
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65568
  • Metry kw. 268 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 65572
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod obiektowy 65574
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65596
  • Metry kw. 31 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65630
  • Metry kw. 83 m²
  • Odległość do plaży 1700 m

Subskrypcja newslettera