70 000 €
280 €/m²
Property 41897 photo 1
Property 41897 photo 2
Property 41897 photo 3
Property 41897 photo 4
Property 41897 photo 5
Property 41897 photo 6
Property 41897 photo 7
Property 41897 photo 8
Property 41897 photo 9
Property 41897 photo 10

Details

  • Rok remontu: 1820
  • Liczba pokoi: 5
  • Warunek: Stary budynek
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość od lotniska: 86 km

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 250 metrów kwadratów na Krecie. Dom 4 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
64 000 € 771 €/m²
  • Kod obiektowy 57036
  • Metry kw. 83 m²
  • Odległość do plaży 9900 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 16747
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • Kod obiektowy 31330
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 12300 m
Sprzedaż
70 000 € 341 €/m²
  • Kod obiektowy 64088
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
86 000 € 934 €/m²
  • Kod obiektowy 57035
  • Metry kw. 92 m²
  • Odległość do plaży 9900 m

Subskrypcja newslettera