Sprzedaż - Apartament 199 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
355 000 €
1784 €/m²
Property 41974 photo 1
Property 41974 photo 2
Property 41974 photo 3
Property 41974 photo 4
Property 41974 photo 5
Property 41974 photo 6
Property 41974 photo 7
Property 41974 photo 8
  • Kod obiektowy 41974
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 199 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Piętro: Piętro 4
  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 199 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, salon, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, grill, winda, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja