Sprzedaż - Willa 500 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
1 000 000 €
2000 €/m²
Property 42080 photo 1
Property 42080 photo 2
Property 42080 photo 3
Property 42080 photo 4
Property 42080 photo 5
Property 42080 photo 6
Property 42080 photo 7
Property 42080 photo 8
Property 42080 photo 9
Property 42080 photo 10
Property 42080 photo 11
Property 42080 photo 12
Property 42080 photo 13
Property 42080 photo 14
Property 42080 photo 15
Property 42080 photo 16
Property 42080 photo 17
Property 42080 photo 18
Property 42080 photo 19
Property 42080 photo 20
Property 42080 photo 21
Property 42080 photo 22
  • Kod obiektowy 42080
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 500 m²
  • Wielkosc gruntu 8690 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 24000 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 500 metrów kwadratów w Larnace. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 379 000 € 1 050 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 10947
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 448 000 € 5934 €/m²
  • Kod obiektowy 19767
  • Metry kw. 244 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 42080
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 3777 €/m²
  • Kod obiektowy 49205
  • Metry kw. 225 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera