Sprzedaż - Dom wolnostojący 185 m² na Attyce

Grecja Ipiros Prefektura Janina
420 000 €
2270 €/m²
Property 4279 photo 1
Property 4279 photo 2
Property 4279 photo 3
Property 4279 photo 4
Property 4279 photo 5
Property 4279 photo 6
Property 4279 photo 7
Property 4279 photo 8
Property 4279 photo 9
  • Kod obiektowy 4279
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Dom wolnostojący
  • Metry kw. 185 m²
  • Region Attyka
  • Location Prefektura Janina (Ipiros Ipiros)
  • Liczba pokoi 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 185 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, grill.

Lokalizacja