330 000 €
2357 €/m²
Property 4333 photo 1
Property 4333 photo 2
Property 4333 photo 3
Property 4333 photo 4
Property 4333 photo 5
Property 4333 photo 6
Property 4333 photo 7
Property 4333 photo 8
Property 4333 photo 9
Property 4333 photo 10
Property 4333 photo 11
Property 4333 photo 12
Property 4333 photo 13
Property 4333 photo 14
Property 4333 photo 15
Property 4333 photo 16
Property 4333 photo 17
Property 4333 photo 18
Property 4333 photo 19
Property 4333 photo 20
Property 4333 photo 21
Property 4333 photo 22
Property 4333 photo 23
Property 4333 photo 24
Property 4333 photo 25
Property 4333 photo 26
Property 4333 photo 27
Property 4333 photo 28
Property 4333 photo 29
Property 4333 photo 30

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2016
  • Plaża: песчаный пляж
  • Liczba pokoi: 4: 2 спаьные комнаты, гостиная с кухней и санузел с душевой, ванная комната и хозяйская спальня
  • Inne udogodnienia: мансардный этаж: хозяйская спальня
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 140 metrów kwadratów na Thassos. Pół-piwnica się z salon, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kominek, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 980 €/m²
  • Kod obiektowy 3830
  • Metry kw. 408 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
330 000 € 2357 €/m²
  • Kod obiektowy 4333
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
365 000 € 3318 €/m²
  • Kod obiektowy 59836
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
290 000 € 1450 €/m²
  • Kod obiektowy 62849
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 64972
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera