650 000 €
1081 €/m²
Property 4337 photo 1
Property 4337 photo 2
Property 4337 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,6 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka601 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 1081 €/m²
  • Kod obiektowy 4337
  • Metry kw. 601 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 5934
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 10436
  • Metry kw. 957 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
620 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 14346
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
620 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 30175
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Rekomendowane Sprzedaż
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 44215
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
600 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 52870
  • Metry kw. 1322 m²
Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 56455
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
580 000 € 580 €/m²
  • Kod obiektowy 64083
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
590 000 € 547 €/m²
  • Kod obiektowy 64085
  • Metry kw. 1077 m²
  • Odległość do plaży 248 m

Subskrypcja newslettera