Sprzedaż - Działka 2250 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Poligiros powiedział:
65 000 €
28 €/m²
Property 4343 photo 1
Property 4343 photo 2
Property 4343 photo 3
Property 4343 photo 4
Property 4343 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2250 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 110 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 9414
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
80 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 60695
  • Metry kw. 734 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
70 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 23720
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
75 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 5448
  • Metry kw. 2008 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
75 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 64620
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 30939
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
95 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 8242
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
61 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 62361
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
80 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 21286
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
87 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 14584
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera