700 000 €
3226 €/m²
Property 43731 photo 1
Property 43731 photo 2
Property 43731 photo 3
Property 43731 photo 4
Property 43731 photo 5
Property 43731 photo 6
Property 43731 photo 7
Property 43731 photo 8
Property 43731 photo 9
Property 43731 photo 10
Property 43731 photo 11
Property 43731 photo 12
Property 43731 photo 13
Property 43731 photo 14
Property 43731 photo 15
Property 43731 photo 16
Property 43731 photo 17
Property 43731 photo 18
Property 43731 photo 19
Property 43731 photo 20
Property 43731 photo 21
Property 43731 photo 22
Property 43731 photo 23
Property 43731 photo 24
Property 43731 photo 25
Property 43731 photo 26
Property 43731 photo 27
Property 43731 photo 28
Property 43731 photo 29
Property 43731 photo 30
Property 43731 photo 31
Property 43731 photo 32
Property 43731 photo 33
Property 43731 photo 34
Property 43731 photo 35
Property 43731 photo 36
Property 43731 photo 37

Details

  • Warunek: Stary budynek
  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Parking
  • Access
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 217 metrów kwadratów na Korfu. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera markiza, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 3225 €/m²
  • Kod obiektowy 43731
  • Metry kw. 217 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
800 000 € 1568 €/m²
  • Kod obiektowy 49778
  • Metry kw. 510 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
650 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 51380
  • Metry kw. 193 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
580 000 € 4833 €/m²
  • Kod obiektowy 64853
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 20 m

Subskrypcja newslettera