Sprzedaż - Działka 35118 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos
180 000 €
5 €/m²
Property 43765 photo 1
Property 43765 photo 2
  • Kod obiektowy 43765
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 35118 m²
  • Region Pafos
  • Location Pafos (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka35118 metrów kwadratowych w Pafos.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 39844
  • Metry kw. 14400 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
155 800 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 25719
  • Metry kw. 7693 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
210 000 € 466 €/m²
  • Kod obiektowy 39513
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
150 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 43764
  • Metry kw. 10368 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
180 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 32659
  • Metry kw. 4682 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera