Sprzedaż - Działka na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
75 000 €
50 €/m²
Property 4406 photo 1
Property 4406 photo 2
Property 4406 photo 3

Details

  • Inne udogodnienia: проведены вода и электричество
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 264 €/m²
  • Kod obiektowy 59052
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
70 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 60041
  • Metry kw. 1810 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
75 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 60194
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
70 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 60522
  • Metry kw. 10300 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
70 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 60651
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
74 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 61450
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
70 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 61605
  • Metry kw. 1180 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
75 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 62866
  • Metry kw. 404 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
70 000 € 175 €/m²
  • Kod obiektowy 63376
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 63602
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera