Sprzedaż - Działka 770 m² na Wyspach Jońskich

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Lefkada Lefkada
165 000 €
214 €/m²
Property 44161 photo 1
Property 44161 photo 2
Property 44161 photo 3
Property 44161 photo 4
Property 44161 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 20 km
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka770 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja