Sprzedany

Sprzedaż - Apartament 74 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina
Na zapytanie
Property 44371 photo 1
Property 44371 photo 2
Property 44371 photo 3
Property 44371 photo 4
Property 44371 photo 5
Property 44371 photo 6
Property 44371 photo 7
Property 44371 photo 8
Property 44371 photo 9
Property 44371 photo 10
Property 44371 photo 11
  • Kod obiektowy 44371
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 74 m²
  • Region Saloniki
  • Location Saloniki - Gmina (Saloniki)
  • Liczba pokoi 2

Details

  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: inny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 61730
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61829
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod obiektowy 61890
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod obiektowy 61959
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 61969
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
173 000 € 4552 €/m²
  • Kod obiektowy 62011
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod obiektowy 62059
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod obiektowy 62082
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod obiektowy 62091
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera