Sprzedany

Sprzedaż - Apartament 122 m² na Wschodnim Peloponezie

Grecja
Na zapytanie
Property 44782 photo 1
Property 44782 photo 2
Property 44782 photo 3
Property 44782 photo 4
Property 44782 photo 5
Property 44782 photo 6
Property 44782 photo 7
Property 44782 photo 8
Property 44782 photo 9
Property 44782 photo 10
Property 44782 photo 11
Property 44782 photo 12
Property 44782 photo 13
Property 44782 photo 14
Property 44782 photo 15
Property 44782 photo 16
Property 44782 photo 17
Property 44782 photo 18
Property 44782 photo 19
Property 44782 photo 20
Property 44782 photo 21
Property 44782 photo 22
Property 44782 photo 23
Property 44782 photo 24
Property 44782 photo 25
Property 44782 photo 26
Property 44782 photo 27
Property 44782 photo 28
Property 44782 photo 29
  • Kod obiektowy 44782
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 122 m²
  • Region Wschodni Peloponez
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 150 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 122 metrów kwadratów na Wschodnim Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 11663
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
145 000 € 1883 €/m²
  • Kod obiektowy 13421
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 13431
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15159
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 2803 €/m²
  • Kod obiektowy 15910
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15941
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 16949
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18055
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 23584
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
170 000 € 1504 €/m²
  • Kod obiektowy 31764
  • Metry kw. 113 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera