Sprzedaż - Apartament 115 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
Cena od 500 000 €
4348 €/m²
Property 45190 photo 1
Property 45190 photo 2
Property 45190 photo 3
Property 45190 photo 4
Property 45190 photo 5
Property 45190 photo 6
  • Kod obiektowy 45190
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 115 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Domek letniskowy
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 metrów kwadratów w Larnace. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja