2 500 000 €
10000 €/m²
Property 4524 photo 1
Property 4524 photo 2
Property 4524 photo 3
Property 4524 photo 4
Property 4524 photo 5
Property 4524 photo 6
Property 4524 photo 7
Property 4524 photo 8
Property 4524 photo 9
Property 4524 photo 10
Property 4524 photo 11
Property 4524 photo 12
Property 4524 photo 13
Property 4524 photo 14
Property 4524 photo 15
Property 4524 photo 16
Property 4524 photo 17
Property 4524 photo 18
Property 4524 photo 19
Property 4524 photo 20
Property 4524 photo 21
Property 4524 photo 22
Property 4524 photo 23

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 42 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 250 metrów kwadratów na Korfu. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod obiektowy 4524
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod obiektowy 4650
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
2 300 000 € 6388 €/m²
  • Kod obiektowy 6198
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 800 000 € 11200 €/m²
  • Kod obiektowy 9466
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
2 800 000 € 11200 €/m²
  • Kod obiektowy 9469
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
2 900 000 € 13181 €/m²
  • Kod obiektowy 21066
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 450 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 24527
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 900 000 € 2 650 000 € 6077 €/m²
  • Kod obiektowy 48287
  • Metry kw. 436 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 500 000 € 8196 €/m²
  • Kod obiektowy 48781
  • Metry kw. 305 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 250 000 € 15000 €/m²
  • Kod obiektowy 51722
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera