Sprzedaż - Działka 63000 m² na Santorini

Grecja Wyspy Egejskie Cyklady Santorini Thira
7 150 000 €
113 €/m²
Property 45536 photo 1
Property 45536 photo 2
Property 45536 photo 3
Property 45536 photo 4
Property 45536 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka63000 metrów kwadratowych na Santorini. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 11000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja