Sprzedany
420 000 €
76 €/m²
Property 4573 photo 1
Property 4573 photo 2
Property 4573 photo 3
Property 4573 photo 4
Property 4573 photo 5

Details

  • Plaża: песчаный пляж
  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5500 metrów kwadratowych na Thassos. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 3423
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
600 000 €
  • Kod obiektowy 3509
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
550 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 3589
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
350 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 3618
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
340 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 4224
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
500 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 5813
  • Metry kw. 12912 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
430 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 31000
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
360 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 38014
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
350 000 € 948 €/m²
  • Kod obiektowy 59541
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 609 €/m²
  • Kod obiektowy 60800
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera