Sprzedaż - Apartament 117 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
Cena od 215 000 €
1838 €/m²
Property 45780 photo 1
Property 45780 photo 2
Property 45780 photo 3
Property 45780 photo 4
Property 45780 photo 5
  • Kod obiektowy 45780
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 117 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 40000 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 117 metrów kwadratów w Nikozji. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja