6 150 000 €
62 €/m²
Property 46178 photo 1
Property 46178 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,25
  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość od lotniska: 73 km

Opis

Na sprzedaż Działka97783 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 25000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
8 500 000 € 6 500 000 € 274 €/m²
  • Kod obiektowy 6408
  • Metry kw. 23688 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
9 000 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 14852
  • Metry kw. 64000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
6 150 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 46178
  • Metry kw. 97783 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera