Sprzedaż - Działka 34000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
300 000 €
8 €/m²
Property 4630 photo 1
Property 4630 photo 2
Property 4630 photo 3
Property 4630 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka34000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 29139
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
270 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 34207
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 34921
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
290 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 39979
  • Metry kw. 4343 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
270 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 41644
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
270 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 42942
  • Metry kw. 25969 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
280 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 43703
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
290 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44583
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
280 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 48270
  • Metry kw. 1342 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
260 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 57083
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m

Subskrypcja newslettera