Sprzedany

Sprzedaż - Domek 92 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
Na zapytanie
Property 48393 photo 1
Property 48393 photo 2
Property 48393 photo 3
Property 48393 photo 4
Property 48393 photo 5
Property 48393 photo 6
Property 48393 photo 7
Property 48393 photo 8
Property 48393 photo 9
Property 48393 photo 10
Property 48393 photo 11
Property 48393 photo 12
Property 48393 photo 13
Property 48393 photo 14
Property 48393 photo 15
Property 48393 photo 16
Property 48393 photo 17
Property 48393 photo 18
Property 48393 photo 19
Property 48393 photo 20

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 92 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod obiektowy 62184
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
150 000 € 3260 €/m²
  • Kod obiektowy 62191
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
160 000 € 3478 €/m²
  • Kod obiektowy 62192
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Wynajem
od 1 500 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 62200
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 2687 €/m²
  • Kod obiektowy 62538
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
295 000 € 3687 €/m²
  • Kod obiektowy 62791
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
235 000 € 2473 €/m²
  • Kod obiektowy 62845
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod obiektowy 63064
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
680 000 € 3317 €/m²
  • Kod obiektowy 63065
  • Metry kw. 205 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 3317 €/m²
  • Kod obiektowy 63067
  • Metry kw. 205 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera