Sprzedany
Property 48755 photo 1
Property 48755 photo 2
Property 48755 photo 3
Property 48755 photo 4
Property 48755 photo 5

Details

  • Rok budowy: 2022
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access for people with special needs

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Wynajem
od 400 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 64523
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod obiektowy 64534
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod obiektowy 64543
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 64546
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 64548
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod obiektowy 64554
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
63 000 € 2100 €/m²
  • Kod obiektowy 64564
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod obiektowy 64565
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod obiektowy 64568
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64579
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera