Sprzedaż - Działka na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
65 000 €
7 €/m²
Property 4913 photo 1
Property 4913 photo 2
Property 4913 photo 3

Details

  • Plaża: песчаный
  • Inne udogodnienia: проведены вода и электричество
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 164 €/m²
  • Kod obiektowy 49298
  • Metry kw. 425 m²
  • Odległość do plaży 35000 m
Sprzedaż
85 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 50684
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
80 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 50736
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
60 000 € 270 €/m²
  • Kod obiektowy 51577
  • Metry kw. 222 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
60 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 51599
  • Metry kw. 19704 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
97 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 51914
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
66 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 51924
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
87 000 € 348 €/m²
  • Kod obiektowy 52123
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
65 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 52475
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
60 000 € 294 €/m²
  • Kod obiektowy 52483
  • Metry kw. 204 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera