420 000 €
51 €/m²
Property 49139 photo 1
Property 49139 photo 2
Property 49139 photo 3
Property 49139 photo 4
Property 49139 photo 5
Property 49139 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka8100 metrów kwadratowych na Wyspach Jońskich. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 775 €/m²
  • Kod obiektowy 5462
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 16935
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18124
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 33 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18125
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 22763
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
420 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 42495
  • Metry kw. 29680 m²
Sprzedaż
530 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 43885
  • Metry kw. 6179 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
420 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 49139
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
450 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 66146
  • Metry kw. 7600 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera