Sprzedany
235 000 €
2938 €/m²
Property 49216 photo 1
Property 49216 photo 2
Property 49216 photo 3
Property 49216 photo 4
Property 49216 photo 5
Property 49216 photo 6
Property 49216 photo 7
Property 49216 photo 8
Property 49216 photo 9
Property 49216 photo 10
Property 49216 photo 11
Property 49216 photo 12
Property 49216 photo 13
Property 49216 photo 14
Property 49216 photo 15
Property 49216 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2021
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Domek letniskowy

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 metrów kwadratów w Loutraki. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 39045
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 49217
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2756 €/m²
  • Kod obiektowy 56453
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 4833 €/m²
  • Kod obiektowy 59654
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5094 €/m²
  • Kod obiektowy 59655
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4905 €/m²
  • Kod obiektowy 59656
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4909 €/m²
  • Kod obiektowy 59657
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4385 €/m²
  • Kod obiektowy 59658
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 3983 €/m²
  • Kod obiektowy 59659
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod obiektowy 61378
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera