Sprzedany

Sprzedaż - Willa 515 m² na Cykladach

Grecja Wyspy Egejskie Cyklady Andros
Na zapytanie
Property 4925 photo 1
Property 4925 photo 2
Property 4925 photo 3
Property 4925 photo 4
Property 4925 photo 5
Property 4925 photo 6
Property 4925 photo 7
Property 4925 photo 8
Property 4925 photo 9
Property 4925 photo 10
Property 4925 photo 11
Property 4925 photo 12
Property 4925 photo 13
Property 4925 photo 14
Property 4925 photo 15
Property 4925 photo 16
Property 4925 photo 17
Property 4925 photo 18
Property 4925 photo 19
Property 4925 photo 20
Property 4925 photo 21
Property 4925 photo 22
Property 4925 photo 23
Property 4925 photo 24
Property 4925 photo 25
Property 4925 photo 26
Property 4925 photo 27
Property 4925 photo 28
Property 4925 photo 29

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Liczba pokoi: 13
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 8
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 9

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowa willa o powierzchni 515 metrów kwadratów na Cykladach. Pół-piwnica się z 2 sypialnie. Parter się z 4 sypialnie, 4 łazienek z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, 3 salonów, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kominek, basen, parking, ogród, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 4400
  • Metry kw. 105 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
436 000 € 2202 €/m²
  • Kod obiektowy 18345
  • Metry kw. 198 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
4 400 000 € 9565 €/m²
  • Kod obiektowy 26021
  • Metry kw. 460 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 500 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 38443
  • Metry kw. 1000 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 600 000 € 3720 €/m²
  • Kod obiektowy 38931
  • Metry kw. 430 m²
  • Odległość do plaży 39 m
Sprzedaż
1 900 000 € 5428 €/m²
  • Kod obiektowy 64851
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 900 000 € 5671 €/m²
  • Kod obiektowy 64906
  • Metry kw. 335 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 800 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 65333
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera