Sprzedany
Na zapytanie
Property 49473 photo 1
Property 49473 photo 2
Property 49473 photo 3
Property 49473 photo 4
Property 49473 photo 5
Property 49473 photo 6
Property 49473 photo 7
Property 49473 photo 8
Property 49473 photo 9
Property 49473 photo 10
Property 49473 photo 11

Details

  • Rok budowy: 1959
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Access for people with special needs

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ rożny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
173 000 € 4552 €/m²
  • Kod obiektowy 62011
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod obiektowy 62059
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod obiektowy 62082
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod obiektowy 62091
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4
Wynajem
od 280 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 62195
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
148 000 € 3609 €/m²
  • Kod obiektowy 62218
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod obiektowy 62278
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 62347
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera