240 000 €
1463 €/m²
Property 4988 photo 1
Property 4988 photo 2
Property 4988 photo 3
Property 4988 photo 4
Property 4988 photo 5
Property 4988 photo 6
Property 4988 photo 7
Property 4988 photo 8
Property 4988 photo 9
Property 4988 photo 10
Property 4988 photo 11
Property 4988 photo 12
Property 4988 photo 13
Property 4988 photo 14
Property 4988 photo 15
Property 4988 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 46 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 164 metrów kwadratów na Chalkidiki. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 1909 €/m²
  • Kod obiektowy 132
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 1381 €/m²
  • Kod obiektowy 2533
  • Metry kw. 181 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 1777 €/m²
  • Kod obiektowy 2593
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
300 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 2954
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 2318 €/m²
  • Kod obiektowy 4818
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
215 000 € 2388 €/m²
  • Kod obiektowy 8130
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
210 000 € 2386 €/m²
  • Kod obiektowy 61288
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
213 000 € 626 €/m²
  • Kod obiektowy 64538
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 64783
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
210 000 € 3230 €/m²
  • Kod obiektowy 65938
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera