Sprzedany

Wynajem - Apartament 102 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki
Na zapytanie
Property 499 photo 1
Property 499 photo 2
Property 499 photo 3
Property 499 photo 4
Property 499 photo 5
Property 499 photo 6
Property 499 photo 7
Property 499 photo 8
Property 499 photo 9
Property 499 photo 10
Property 499 photo 11
Property 499 photo 12
Property 499 photo 13
Property 499 photo 14
Property 499 photo 15
  • Kod obiektowy 499
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Wynajem
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 102 m²
  • Region Attyka
  • Location Reszta Attyki (Attyka)

Details

  • Rok budowy: 2011
  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Sprzedaż
285 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 10489
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
300 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 11499
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1818 €/m²
  • Kod obiektowy 13307
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
150 000 € 1973 €/m²
  • Kod obiektowy 13528
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod obiektowy 13560
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
136 000 € 2092 €/m²
  • Kod obiektowy 13848
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19911
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 1
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19912
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 1
Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 19913
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera