Na zapytanie
Property 5040 photo 1
Property 5040 photo 2
Property 5040 photo 3
Property 5040 photo 4
Property 5040 photo 5
Property 5040 photo 6
Property 5040 photo 7
Property 5040 photo 8
Property 5040 photo 9

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 62029
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Kod obiektowy 62103
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 62111
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 62134
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod obiektowy 62178
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod obiektowy 62243
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod obiektowy 62253
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Kod obiektowy 62306
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Kod obiektowy 62309
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod obiektowy 62328
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera