4 000 000 €
9091 €/m²
Property 51440 photo 1
Property 51440 photo 2
Property 51440 photo 3
Property 51440 photo 4
Property 51440 photo 5
Property 51440 photo 6
Property 51440 photo 7
Property 51440 photo 8
Property 51440 photo 9
Property 51440 photo 10
Property 51440 photo 11
Property 51440 photo 12
Property 51440 photo 13
Property 51440 photo 14
Property 51440 photo 15
Property 51440 photo 16
Property 51440 photo 17
Property 51440 photo 18
Property 51440 photo 19
Property 51440 photo 20
Property 51440 photo 21
Property 51440 photo 22
Property 51440 photo 23
Property 51440 photo 24
Property 51440 photo 25
Property 51440 photo 26
Property 51440 photo 27
Property 51440 photo 28
Property 51440 photo 29
Property 51440 photo 30
Property 51440 photo 31
Property 51440 photo 32
Property 51440 photo 33

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2014
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 100 km

Sprzedaż
4 200 000 € 3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod obiektowy 36684
  • Metry kw. 550 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
4 500 000 € 3 800 000 € 5066 €/m²
  • Kod obiektowy 39068
  • Metry kw. 750 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 51148
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Kod obiektowy 51440
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Kod obiektowy 56468
  • Metry kw. 726 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod obiektowy 58524
  • Metry kw. 319 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
5 500 000 € 6962 €/m²
  • Kod obiektowy 64035
  • Metry kw. 790 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera