Sprzedaż - Działka 36930 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
425 000 €
11 €/m²
Property 51683 photo 1
  • Kod obiektowy 51683
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 36930 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Sprzedaż
342 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 46320
  • Metry kw. 5017 m²
Sprzedaż
530 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 51665
  • Metry kw. 716 m²
Sprzedaż
380 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 51666
  • Metry kw. 7916 m²
Sprzedaż
590 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 51678
  • Metry kw. 19910 m²
Sprzedaż
425 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 51683
  • Metry kw. 36930 m²
Sprzedaż
600 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 51701
  • Metry kw. 6180 m²
Sprzedaż
420 000 € 586 €/m²
  • Kod obiektowy 52703
  • Metry kw. 716 m²
Sprzedaż
510 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 52767
  • Metry kw. 6180 m²
Sprzedaż
350 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 56123
  • Metry kw. 3243 m²
Sprzedaż
355 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 58617
  • Metry kw. 18517 m²

Subskrypcja newslettera