300 000 €
1053 €/m²
Property 5169 photo 1
Property 5169 photo 2
Property 5169 photo 3
Property 5169 photo 4
Property 5169 photo 5
Property 5169 photo 6
Property 5169 photo 7
Property 5169 photo 8
Property 5169 photo 9

Details

  • Rok budowy: 1997
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 700 m

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 285 metrów kwadratów na Evii. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon. Parter się z salon z kuchnią, salon, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod obiektowy 5609
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod obiektowy 8893
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
390 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 16940
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
370 000 € 1170 €/m²
  • Kod obiektowy 19578
  • Metry kw. 316 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
365 000 € 1825 €/m²
  • Kod obiektowy 49626
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
375 000 € 1913 €/m²
  • Kod obiektowy 56034
  • Metry kw. 196 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
365 000 € 2433 €/m²
  • Kod obiektowy 57789
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
425 000 € 1931 €/m²
  • Kod obiektowy 58352
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
420 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 60197
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 2466 €/m²
  • Kod obiektowy 63773
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 1650 m

Subskrypcja newslettera