Sprzedaż - Działka 6180 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
600 000 €
97 €/m²
Property 51701 photo 1
Property 51701 photo 2
Property 51701 photo 3
Property 51701 photo 4
  • Kod obiektowy 51701
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 6180 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Details

Opis

Lokalizacja